Rāda 3 preces

Y.S.Park ķemme matu griešanai YS-339 dzeltena

12.83

Ķemme YS-339 - ekskluzīvā Y.S.Park frizieru ķemme no Japānas.

Visaugstākās kvalitātes Y.S.Park kombinētā ķemme ļaus Jums viegli  izveidot jebkuru matu griezumu. Tā neslīdēs ārā no rokām un nodrošinās ērtu tvērienu īpaši veidotās muguriņas dēļ. Y.S.Park frizieru ķemmes iztur karstumu līdz 220ºC, ķimikāliju iedarbību un triecienus. Pasaules labākie frizieri ir tās novērtējuši un iekļāvuši savu mīļāko instrumentu klāstā.

Frizieru šķēres Glamtech One Neon Ergo Yellow 5,5”

44.95
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 14.98
Teicamas kvalitātes ergonomiskas frizieru šķēres precīzai griešanai studentiem un iesācējiem no labākajiem materiāliem ar ilgu kalpošanas laiku. Atgriežamies 80-tajos gados! Šīs frizieru šķēres ir pieejamas 3 dažādās retro krāsās: rozā, zaļā un dzeltenā. Pieejams viens izmērs  5,5''.  

Glamtech One logoParametri

  1. Izmērs: 5.5"
  2. Materiāls: nerūsējošais tērauds
  3. Griešanas tehnikas: stright cutting, slice cutting
  4. Asinājums: taisns
  5. Regulēšana: skrūve
 

Y.S.Park elastīgā ķemme matu griešanai YS-239 dzintarkrāsas dzeltena

19.39

yspark logo + product

Y.S.Park elastīgā ķemme matu griešanai YS-239 - jaunākais Top klases frizieru instruments no Japānas.

Jaunā visaugstākās kvalitātes Y.S.Park elastīga ķemme matu griešanai ir lokana un pielāgosies galvas formai. Piemērota dažādiem satvērieniem, griešanai ar mašīnīti pa ķemmi un ar šķērēm pa ķemmi. Ar YS-239 ķemmes pamatni var pārbaudīt matu šķipsnas nostiepuma 90º leņķi attiecībā pret galvu. Garie un retie zobi ir piemēroti ātrai ķemmēšanai, bet zobotās ķemmes daļas garums piemērots griešanai ar 5,5'' -7,5'' garām šķērēm. Tā pēc taustes ir līdzīga ādai, neslīdēs ārā no rokām un nodrošinās dažādus ērtus tvērienus īpaši veidotā roktura dēļ. Y.S.Park frizieru ķemme YS-239 iztur karstumu līdz 220ºC, ķimikāliju iedarbību un triecienus.  Šī Y.S.Park elastīgā ķemme matu griešanai ir atrodama daudzu pasaules labāko friziermeistaru instrumentu somās.