Interneta veikals frizieriem

Viss frizieriem nepieciešamais, lai aprīkotu salonu ir nopērkams interneta veikalā frizieruinstrumenti.lv. Šeit par labām cenām ir atrodamas 115 Top profesionālo zīmolu preces gan frizieru skolas studentam, gan top stilistam ar individuālām vēlmēm.

Mēs zinām, ko pārdodam, jo esam lietojuši ikdienā katru preci. Mēs runājam gan pieredzējušam profesionālim, gan mājas lietotājam saprotamā valodā un parūpēsimies, lai frizieru instrumentu, aprīkojuma un kosmētikas iegāde internetā būtu ar 100% pārliecību par savu pirkumu. Uz Jūsu jautājumiem par preces izvēli un lietošanu vienmēr atbildēs frizieris-pasniedzējs, bārbers vai servisa meistars.

Frizieruinstrumenti.lv ir oficiālais KASHO, Y,S,Park Professional, Suntachi, Joewell, Exthand frizieru šķēru izplatītājs Latvijā un nodrošina saviem pircējiem īpašu apkalpošanu Jūsu salonā. Izmantojiet iespēju, uzaiciniet mūsu pieredzējušo konsultantu pie sevis un izmēģiniet interesējošās šķēres ar individuālu pielāgošanu.

Nebēdājiet, ja Jūsu dārgās šķēres ir nokritušas zemē, vai palikušas neasas. 99.9% gadījumu asmeņu korekcija un asināšana rūpņīcas kvalitātē, ko veic japāņu šķēru KASHO Eiropas nodaļas Vācijā serviss, ļauj glābt šo svarīgo instrumentu un atjaunot tā sākotnējās griešanas īpašības.

Matu mašīnītes, trimmeri, bārdas mašīnas, fēni un matu veidotāji tiek izmantoti ļoti intensīvi un diemžēl mēdz lūzt, tāpēc mēs esam parūpējušies, lai 99% svarīgāko rezerves daļu būtu uz vietas noliktavā, bet salūzušais instruments tiktu ātri saremontēts mūsu servisā un nogādāts atpakaļ īpašniekam. Ir pieejams vienkāršs instrumentu remonts Jūsu salonā.

Ja Jūs neapmierina Ķīnā ražoto mēbeļu kvalitāte, tad šeit atradīsiet skaistumkopšanas salonu aprīkojumu no 15 Eiropas ražotājiem. Mēbeles tiek ražotas un piegādātas 1-6 nedēļu laikā uz pasūtījumu. Ir pieejami katalogi un materiālu paraugi.

Manikīra un pedikīra instrumenti un piederumi no Japānas KASHO Jūs pārsteigs ar savu kvalitāti.

Viss frizieriem un salona īpašniekiem nepieciešamais ar piegādi Latvijā.

Viss frizieriem pasūtītais tiek piegādāts tajā pašā dienā ar kurjeru, vai nākošajā darba dienā, ja piegāde jāveic uz Omniva pakomātu un prece atrodas mūsu noliktavā.

Vairumpircējiem ir atlaides atkarībā no pasūtījuma apjoma un izvēlētās preces. Aprīkojuma un mēbeļu cenas tiek precizētas katram pircējam individuāli.